Moje drogie, ten post jest skierowany w szczególności do Pań, które chcą wykonać makijaż permanentny, jednak boją się przerysowanego efektu, czarnego koloru, brzydkiego kształtu itd. Obecna technika i pigmenty pozwalają na uzyskanie bardzo naturalnego efektu. Pudrowy,lekki makijaż brwi nie będzie gościł na Waszej twarzy latami i trzeba będzie go co 1,5 roku odświeżać, ale napewno nie będzie granatowym tatuażem.

Jeśli jesteśmy przy kolorze, to muszę zaznaczyć, że nigdy nie używam koloru czarnego, który jest bezwzględnie zakazany przy pigmentacji brwi!!!! Używam tylko i wyłącznie kolorów brązowych, których intensywność dobieram w zależności od typu urody.

Przed pigmentacją wykonuje precyzyjny rysunek wstępny, na który poświęcam około 45 min czasem godzinę. Właściwy zarys to jedna z podstaw wykonania dobrej pigmentacji. Zanim przejdę do wykonania makijażu dopracowuje rysunek do momentu pełnej akceptacji ze strony klientki.

Dokładnie tak samo jest z kolorem. Ze swojej strony proponuje 2-3 kolory i wspólnie wybieramy najbardziej odpowiedni do typu urody. Zawsze pigmentuje jedną brew od a do z, później przechodzę do drugiej. Ta metoda pozwala na zachowanie najlepszej symetrii brwi. Bezpośrednio po zabiegu i kilka dni po brwią są znacznie ciemniejsze,ostrzejsze i nieco przerysowane.

Bez obaw! Kolor zawsze blednie o około polowe i po 7 dniach brwi wyglądają już bardzo naturalnie. Pozdrawiam serdecznie i